Suwałki Juwenalia 2017 (program)

W Suwałkach przez kilka dni rządzić będą studenci, którzy w tym roku do zabawy zapraszają wszystkich mieszkańców miasta i regionu. Dla wszystkich bowiem wstęp na imprezę jest całkowicie bezpłatny!

Juwenalia rozpoczną się w czwartek 15 czerwca o godzinie 16 na Stadionie Miejskim przy ulicy Zarzecze piknikiem rodzinnym. Atrakcji nie zabraknie dla dzieci w każdym wieku. Od godziny 18 królować już będzie muzyka: zespoły Pasjon, Party Days, Whitestock oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem na czele. Między występami wszyscy mogą liczyć na konkursy z nagrodami i podziwiać taneczny zespół Dotyk z Suwalskiego Ośrodka Kultury oraz zespół pokazowy z Trójmiasta – Movement.

Po godzinie 20 studenci przejmą z rąk Czesława Renkiewicza, prezydenta Suwałk symboliczne klucze do bram miasta.

16 czerwca (piątek) upłynie pod znakiem muzyki rockowej. Piknik rodzinny również trwa od 16, a na scenie wystąpią: Mów, Suddafen oraz gwiazda wieczoru – Red Lips. Za oprawę taneczną odpowiedzialny będą zespoły Dance Zone oraz Katz.

Studenci juwenalia postanowili zakończyć… na sportowo i włączyli się w RESO 10.5 Miejskie Święto Biegania. Zarówno żacy, jak i pracownicy Uczelni pobiegną na dystansie 3,5 km w ramach „suwalskich debiutów”.

Dodaj komentarz